MIR GRATULEIEREN

Bis Juni 2013

Wild Dogs 16.06.2013


Open


Paul mam Cara 1. Plaatz

 

Agility


Pia mam Bessie am A&M 2. Plaatz

Paul mam Indra am L2 1. Plaatz

Bram mam Zippo am L2 2. Plaatz

Nadine mam Noomie am M2 2. Plaatz

 

Jumping


Pia mam Bessie am A&M 2. Plaatz

Paul mam Arpad am A&M 3. Plaatz

Nadine mam Noomie am M2 1. Plaatz

 

Bétebuerg 9.06.2013

 

Agility:

 

Jos mam Tapsi S2 2. Plaatz


Turneier Wolz 02.06.13

 

 

Agility:


Sarah mam Leni A&M 2. Plaatz

Valérie mam Kyra A&M 3. Plaatz

Malou mam Arpad A&M 4. Plaatz

Nadine mam Sammy L1 1. Plaatz

Pia mam Jiva L3 3. Plaatz

Nadine mam Noomie M2 1. Plaatz

 

Jumping:

 

 

Valérie mam Kyra A&M 1. Plaatz

Sarah mam Leni A&M 2. Plaatz

Malou mam Arpad A&M 3. Plaatz

Danielle mam Skrimmy S1 2. Plaatz

Nadine mam Noomie M2 2. Plaatz

Monika mam Pandra M2 3. Plaatz

 

Spill:

 

Paul mam Cara am Large THE WINNER ;-)


 

Turneier Deifferdeng 26.05.13

 

 

Agility:


Pia mam Bessi  am A&M 3. Plaatz

 

Jumping:

 

Pia mam Bessi am A&M 2. Plaatz

 

Turneier St Wendel 18+19/05/13

 

 

18.05 Agility:

 

Malou mam Arpad A&M di 4. Plaatz

Paul mam Indra L2 di 2. Plaatz

Danielle mam Skrimmy L1 di 3. Plaatz


19.05 Agility:

 

Paul mam Cara L3 di 3. Plaatz

Nadine mam Noomie M2 di 2. Plaatz

 


19.05 Jumping:

 

Nadine mam Gi L3 di 3. Plaatz

Malou mam Arpad A&M di 3. Plaatz

 

Turneier Chaos Team Eschduerf 19.05.2013

 

 

Agility:


Pia mam Bessi A&M di 1. Plaatz

Valérie mam Kyra A&M di 3. Plaatz

Tessy mam Jack L2 di 1. Plaatz

Bram mam Springer L3 di 1. Plaatz

Valérie mam Frenja M2 di 1. Plaatz

Monika mam Panda M2 die 2. Plaatz

Jos mam Tapsi S2 di 3. Plaatz

 


Jumping:

 

 

Pia mam Bessi A&M di 1. Plaatz

Valérie mam Kyra A&M di 3. Plaatz

Bram mam Springer L3 di 3. Plaatz

 Valérie mam Frenja M2 di 2. Plaatz

Jos mam Rana S1 di 3. Plaatz
Jos mam Tapsi S2 di 3. Plaatz

 

Bram mam Springer

Paul mam Cara

 

Qualifizeiert fiir Masters Agility Cup 2013 zu Emmendingen 

 

Bram mam Springer

Paul mam Cara

Nadine mam Noomie

Nadine mam Gi

 

Qualifizeiert fiir EO zu Neeroeteren an der Belge

Suessem, den 11.05.2013

 

 

Agility:

Jos mam Rana S1 di 3. Plaatz

Jos mam Tapsi S2 di 3. Plaatz

 

Jumping:

Danielle mam Skrimmy S1 die 3. Plaatz

 


Suessem, den 12.05.2013

 


Agility:

Monika mam Panda M2 dei 1. Plaatz

 

Jumping:

Monika mam Panda M2 2. Plaatz

Monika mam Feebee L2 3. Plaatz

Bram mam Zippo L2 2. Plaatz

Konz, den 04.05.2013

 

 

Agility:

Jos mam Rana S1 di 2. Plaatz

 

Diddeleng, den 5.05.2013

 

Agility:

Jos mam Rana S1 di 2. Plaatz

Jos mam Tapsi S2 di 1. Plaatz

HSV Wolz Juxturnéier 01.05.13

 

 

An eisem Juxturnéier goung ett drömms den Parcours an enger Zait alleng ouni Hond offzelaafen dei soit glaich oder no bai war wei matt Hond. Idealfall war also Zait wou een ouni Hond gelaaf ass war identesch zu der Zait wou een matt Hond gelaaf ass.

 

An daat huet Taatsaach och eent färdeg bruecht.

 

1. Plaatz fiir Cynthia mam Charlie

2. Plaatz fiir den Bram mam Springer

3. Plaatz fiir Malou mam Arpad

 

 

Bétebuerg 28.04.13

 

 

AGILITY

 

Nadine mam Noomie 3. Plaatz am M2

Malou mam Arpad 3. Plaatz am A&M

Danielle mam Skrimmy 2. Plaatz am S1

 

JUMPING

 

Paul mam Indra 2. Plaatz am L2

Malou mam Arpad 3. Plaatz am A&M

Danielle mam Skrimmy 2. Plaatz am S1

 

Péiteng 14.04.2013

 

OPEN

 

Nadine mam Sammy 2. Plaatz am L1

Danielle mam Skrimmy 3. Plaatz am S1

 

AGILITY

 

Nadine mam Sammy 1. Plaatz am L1

Sarah mam Leni 3. Plaatz am A&M

 

JUMPING

 

Valérie mam Kyra 3. Plaatz am A&M

 

Bétebuerg den, 10 März 2013

 

D’ Pia mam Bessie A&M

 

Agility 3. Plaatz

Jumping 2. Plaatz

Ouschterbotz 2013 den HSV Wolz war nees derbäi

No enger erfolgereischer Wantersaison an Spunien matt 7 fehlerfreien Leef, könnt den Bram an den Zippo zereck an Start am L2 fiir Summersaison zu Letzebuerg ;-) Gratulatioun Iech zwee

Sponien März 2013

Bram mam Zippo 1 x di 1. Plaatz am Agility an 1 x di 3. Plaatz get am Generalklassement di 1. Plaatz

 

Sponien 29.02.2013

 

Bram mam Zippo eemol di 2. Plaatz an eemol di 3. Plaatz am Agility

Den 26+27/01/13 Bram mam Zippo am waarmen Spunien 2x 1.Platz am Agility

LuxWinterCup 26/01/13

Nadine mam Noomie Agility M2 1. Platz


Sportlerehrung den 24/01/13 Gemeng Wolz fiir eis Vize-Landesmeeschter par Equipe am L an A&M

Klasseweessel

Pia mam Jiva vum L2 > L3

Paul mam Cara vum L2 > L3

Nadine mam Noomie vum M1 > M2

2012

Wintercup Dezember 2012

Agility: Paul mam Cara 1. Platz L2

Espana 8.12.2012

 

Bram mam Zippo:

Agility: 4. Platz an 3. Platz ( A Spunien leeft den Degré 1 2 Agility Parcouren a keen Jumping)

Generalklassement: 3. Platz

 

Bram mam Springer:

Agility: 2. Platz

Jumping: 1. Platz

Generalklassement: 1. Platz

 

Espana 9.12.2012

 

Bram man Zippo:

Agility 1. + 2. Platz

Generalklassement: 1. Platz

 

Bram mam Springer:

Agility: 1 Platz

Jumping: 2. Platz

Generalklassement: 1. Platz

WOLZ 02.12.12

 

 

Agility:

 

Nadine  1. Platz mam Gi

Pia      2. Platz mam Bessi

Sarah   3. Platz mam Leni

 

 

Jumping:

 

Danielle  3. Platz mam Scrimmy

Nadine   3. Platz mam Gi

Paul      2. Platz mam Cara

Pia       2. Platz mam Bessi

Sarah   2. Platz mam Turbo

Sarah   3. Platz mam Leni

 

 

 

  Thalfang 24+25/11/12

 

 

Den Jos mam Tapsi Agility SA+SO zesummen 2 Platz an Jumping SA+SO zesummen 5 Platz

 

Monika mam Feebee Agility SA+SO zesummen 4 Platz

 

Nadine mam Noomie Agility SA+SO zesummen 1 Platz

 

Halloween Cup Betebuerg 27/10/12

 

 

Pia: 1. Platz Aglitiy mam Bessi

     2. Platz Jumping mam Bessi

     3. Platz Jumping mam Jiva

 

 

Landesmeeschterschaft Equipes 20/10/12


 

2. Platz Equipe L


   Paul mam Cara

   Nadine mam Gi

   Tessy mam Makima

   Bram mam Springer

 


2. Platz Equipe A&M


   Sarah mam Leni

   Pia mam Bessi

   Josée mam Pandra

 

 

Turnéier Grousbous 23/09/12

 

Agility:

 

2. Platz Paul mam Cara L2

3. Platz Bram mam Springer L3

2. Platz Nadine mam Noomie M1

3. Platz Jos mam Rana S1

2. Platz Jos mam Tapsi S2

2. Platz Pia mam Bessi A&M

 

 

 

Jumping:

 

1. Platz Nadine mam Noomie M1

3. Platz Bram mam Springer L3

2. Platz Pia mam Bessi A&M

2. Platz Pia mam Jiva L2

 

 

Clubchampionnat 22.09.12

 

 

S         Jos mam Rana

M         Valerie mam Frenja

L          Nadine mam Gi

A&M      Pia mam Bessi

Unfänger Bram mam Zippo

 

 

 

Turnéier Wild Dogs Consthum 16.09.12

 

Agility:

 

2. Platz Paul mam Cara L2

2. Platz Paul mam Arpad A&M

3. Platz Valérie mam Kira A&M

1. Platz Nadine mam Gi L3

3. Platz Bram mam Springer L3

1. Platz Nadine mam Noomie M1

3. Platz Myriam mam Dean S3

 

 

 

Jumping:

 

1. Platz Nadine mam Noomie M1

2. Platz Nadine mam Gi L3

2. Platz Myriam mam Dean S3

2. Platz Valérie mam Kira A&M

2. Platz Valérie mam Frenja M2

 

 

 

Turnéier Chaos Team Wiltz 09.09.12

 

Agility:

 

2. Platz Paul mam Cara L2

3. Platz Paul mam Arpad A&M

1. Platz Jos mam Tapsi S2

3. Platz Jos mam Rana S1

 

 

Jumping:

 

1. Platz Nadine mam Noomie M1

3. Platz Nadine mam Gi L3

3. Platz Jos mam Rana S1 

 

Turnéier Reimsbach 01.09.12

 

Agility:

 

1. Platz Nadine mam Noomie M1

4. Platz Nadine mam Gi L3

4. Platz Paul mam Cara L2

 

Jumping:

 

2. Platz Paul mam Cara L2

 

 


Turnéier Reimsbach 02.09.12

 

Jumping:

 

3. Platz Malou mam Arpad A&M

2. Platz Paul mam Cara L2

 


Turnéier Peiteng 26.08.12

 

Agility:

 

2. Platz Pia mam Bessi A&M

3. Platz Sarah mam Leni A&M

2. Platz Valérie mam Frenja M2

 

 

Jumping:

 


2. Platz Valérie mam Frenja M2

 

Turnéier Peiteng 08.07.12

 

Pia daat eenzegt waat an der Schlammschlacht eppes Zuwee bruecht huet ;-)

 

Agility:

 

 

1. Platz Pia mam Bessi A&M

3. Platz Pia mam Jiva L2


Turnéier Kayldall 01.07.12

 

Agility:

 

 

1. Platz Paul mam Cara L2

2. Platz Paul mam Arpad A&M

 

Jumping:

 

1. Platz Paul mam Cara L2

3. Platz Suzette mam Pitti L2


Turnéier Grousbous 24.06.12

 

Agility:

 

3. Platz Myriam mam Dean S3

1. Platz Valérie mam Frenja M2

2. Platz Steffi mam Fly Fly M1 

2. Platz Valérie mam Kyra L3

2. Platz Steffi mam Ready L2

1. Platz Suzette mam Ivory A&M 

 

Jumping:

 


2. Platz Paul mam Arpad A&M

2. Platz Bram mam Springer L3 

1. Platz Steffi mam Fly Fly M1

2. Platz Myriam mam Dean S3

 

 

Open:

 

2. Platz Steffi mam Fire am Large

 


Turnéier Wolz 03.06.12

 

Agility:

 

3. Platz Myriam mam Dean S3

2. Platz Valérie mam Frenja M2

3. Platz Sarah mam Leni A&M 

2. Platz Malou mam Cara L2

3. Platz Monika mam Emily L2

2. Platz Sarah mam Turbo L1 

 

Jumping:

 

2. Platz Valérie mam Frenja M2

3. Platz Sarah mam Leni A&M

1. Platz Sonja mam Spykie L2

 

Turnéier Deifferdeng 27.05.12


Agility:

 

1. Platz Myriam mam Dean S3

2. Platz Valérie mam Frenja M2

1. Platz Pia mam Bessie A&M

2. Platz Sarah mam Leni A&M

 

Jumping:

 

2. Platz Myriam mam Dean S3

2. Platz Valérie mam Frenja M2

3. Platz Pia mam Jiva L2

2. Platz Sarah mam Leni A&M


Dem Pia fiir déi 3. Platz am Jumping mam Bessie am A&M um Turnéier zu Suessem 20.05.12

 

Dem Valérie fiir déi 1. Platz am Jumping mam Frenja am M2 um Turnéier zu Suessem 19.05.12

Dem Tessy fiir déi 3. Platz am Agility mam Jack am L2 um Turnéier zu Berdorf  13.05.12

 

Dem Suzette mam Pitti fiir hiren Klassenwiessel an den L2


Turnéier Diddeleng

 

06/05/2012

 

 

Agility:

 

Tessy mam Makima 1. am L2

Suzette mam Pitti 3. am L1

Jos mam Tapsi 2. am S3

Jos mam Rana 3. am S1

 

Jumping:

 

Tessy mam Jack 1. am L2

Jos mam Tapsi 3. am S3

 

Dem Paul mam Cara fiir hiren Klassenwiessel an den L2

 

 

Dem Myriam mam Dean fiir hiren Klassenwiessel an den S3

 

 

Turnéier Kayldall

 

28/04/2012

 

 

Agility:

 

Claude mam JayJay  1. am L1

Valérie mam Frenja 2. am M2

Myriam am Dean 2. am S2

 

Jumping:

 

Paul mam Arpad 3. am A&M

Paul mam Cara 3. am L1

 

29/04/2012


 

Agility:

 

Paul mam Cara 2. am L1

Myriam am Dean 2. am S2

Pia mam Bessi 3. am A&M

 

Jumping:

 

Pia mam Bessi 1. am A&M

Anscheinend waren héi 2 Fotographen um Wierk ;-)

Dem Tessy mam Jack an dem Monica mam Feebee fiir hiren Klassenwiessel an den L2.


Dem Valérie mam Frenja fiir hiren Klassenwiessel an den M2

Turnéier Péiteng 15/04/2012

 

Open:

 

Paul mam Cara 3. am L1

 

Agility:

 

Tessy mam Jack 1. am L1

Paul mam Cara 3. am L1

Valérie mam Frenja 2. am M1

Turnéier Betebuerg 17+18/03/2012

 

 

 

Agility:

 

Tessy mam Jack 2. am L1

Paul mam Arpad 2. am A&M


Turnéier vum HSV Wolz 11/03/2012

 

Agility:

 

Paul mam Arpad 2. am A&M

Pia mam Bessi 3. am A&M

Paul mam Cara 3. am L1

Pia mam Jiva 3. am L2

Valérie mam Frenja 2. am M1

 

Jumping:


Pia mam Bessi 2. am A&M

Paul mam Arpad 3. am A&M

Pia mam Jiva 1. am L2

Sonja mam Spykie 3. am L2

Valérie mam Frenja 1. am M1

Dem Jos mam Tapsi fiir hiren Klassenwiessel an den S3

 

 

Dem Bram mam Springer fiir hire 2. Platz am Agility an engem Concours deen zielt fiir Spunescht Championnat . Eent vun villen gudden Resultater vun denen zwee am sonnegen Süden ;-)

 


 

 

Eisen Gewönner vun Talfang

vum W-E vum 26-27/11/2011

 


Myriam  mam Dean S2     Agility      1. Plaatz

Jos mam Tapsi  S2          Agility      2. Plaatz

Jos mam Tapsi S2           Jumping    1. Plaatz

Nadine mam Gi L3           Jumping    3. Plaatz

 

D‘ Equipe *Chaoten* huet déi  1. Plaatz gemach

 

An der Equipe waren:   Nadine mam GI

                                 Monika mam Feebee

                                 Myriam mam Dean

 

 


 

 

 

Dem Myriam mam Dean fiir hiren Klassenwiessel an den S2

 

 

 

Eisen Gewönner vun Talfang

vum W-E vum 19-20/11/2011


Myriam mam Dean Agility 1. Plaatz


Tessy mam Makima Agility 3. Plaatz

Tessy mam Makima Jumping 1. Plaatz

Tessy mam Jack Agility 2. Plaatz



D‘ Equipe *Chaoten* huet déi 3. Plaatz gemach



An der Equipe waren: Nadine mam GI

Monika mam Feebee

Tessy mam Makima

 

 

Dem PINAZZA Christiane mam Chagall fiir déi 3 Platz bei der individueller Landesmeeschterschaft an der Klasse A&M ;-)

 

 

 

Dem MEYER Elsy mam Lina fiir déi 3 Platz bei der individueller Landesmeeschterschaft an der Klasse M

 


 

 

20+21 August 2011 HSV Sauerdall

 

Bram mam Springer Sauerdall Cup Gewönner

 


 

 

Coupe de Luxembourg 29 Mee 2011

 

Equipe Large 2. Platz


Bram mam Springer

Steffi mam Ready

Nadine mam Gi

Sarah mam Leni

 

 

Coupe de Luxembourg 29 Mee 2011

 

Equipe Medium 2. Platz


Steffi mam Flash

Elsy mam Jane

 


 

Optaktturnéier den 17 Abrëll 2011 HF Péiteng

 


2x 2. Platz fiir Tessy mam Makima am Agility an am Jumping

2. Platz fiir Monika mam Feebee am Open

 


 

Nikolaus-Cup vum HSV Wolz vum 05.12.2010